W roli głównej: Edyta Górniak (7/8)

W roli głównej: Edyta Górniak (7/8)

talk-show Polska 2010   od 12 lat
W skrócie:Magda Mołek rozmawia z piosenkarką Edytą Górniak. Wokalistka w lutym 2010 roku rozwiodła się z Dariuszem Krupą, z którym ma synka Alana. Piosenkarka opowie o karierze i życiu osobistym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Magda Mołek rozmawia dziś z piosenkarką Edytą Górniak. Wokalistka w lutym 2010 roku rozwiodła się z Dariuszem Krupą, z którym ma synka Alana. Problemy w ich małżeństwie zapoczątkowały niesnaski zawodowe - rok wcześniej mąż artystki przestał być jej menedżerem i zajął się zupełnie innym projektami muzycznymi. Media plotkowały, że dla Edyty Górniak był to wielki cios. Piosenkarka opowie w wywiadzie o swojej karierze i życiu osobistym.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także