W roli głównej: Edyta Górniak

W roli głównej: Edyta Górniak

talk-show Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Edyta Górniak jest gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Jej życie i kariera przez wiele lat wzbudzały kontrowersje. Wokalistka odniosła sukces w musicalu 'Metro' i zajęłą drugie miejsce na Eurowizji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Edyta Górniak jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Jej życie osobiste i kariera przez wiele lat wzbudzały wiele kontrowersji. Wokalistka odniosła ogromny sukces w musicalu "Metro" i zdobyła drugie miejsce na Eurowizji. Edyta opowie o swojej pierwszej miłości i o związkach, w których była.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także