W roli głównej: Dawid Podsiadło (3/7)

W roli głównej: Dawid Podsiadło (3/7)

talk-show Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Piosenkarz Dawid Podsiadło rzadko udziela wywiadów. W rozmowie z Magdą Mołek okazuje się jednak bardzo otwartą osobą. Przyznaje się do kilku fobii i opowiada o swoich relacjach z dziewczynami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Po wygranej w X Factorze Dawid Podsiadło postanowił iść własną drogą. Zdobył uznanie krytyki, jest też laureatem wielu nagród. Rzadko udziela wywiadów, ma opinię małomównego, jednak w rozmowie z Magdą okaże się bardzo otwartą osobą. Podczas spotkania przyzna się do kilku fobii i opowie o swoich relacjach z dziewczynami. Chętnie podzieli się też refleksjami na temat własnej męskości, zdradzi, w czyjej obronie nie zawaha się użyć siły, dlaczego ogląda horrory i co budzi w nim największy strach.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także