W roli głównej: Anita Werner (2/8)

W roli głównej: Anita Werner (2/8)

talk-show Polska 2010   od 12 lat
W skrócie:Magda Mołek gościć będzie cenioną dziennikarkę telewizyjną Anitę Werner. Ma ona na swoim koncie epizod aktorski, jednak swoje życie zawodowe na poważnie związała z dziennikarstwem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Tym razem Magda Mołek gościć będzie Anitę Werner - jedną z najbardziej znanych i cenionych dziennikarek telewizyjnych. Ma ona na swoim koncie epizod aktorski (film "Słodko gorzki", serial "Zostać miss"), jednak życie zawodowe na poważnie związała z dziennikarstwem. Kolekcję jej nagród zasiliła w tym roku Telekamera w kategorii Osobowość - informacje i publicystyka.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także