W roli głównej: Agnieszka Maciąg

W roli głównej: Agnieszka Maciąg

talk-show Polska 2007-2020   od 12 lat
W skrócie:Agnieszka Maciąg, gwiazda lat 90, znana jest z programów telewizyjnych, okładek magazynów i teledysków grupy De Mono. Opowie m.in. o pracy dla sławnych projektantów w Paryżu, Mediolanie i Nowym Jorku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Agnieszka Maciąg to gwiazda lat 90. Znana jest z programów telewizyjnych, okładek magazynów i teledysków grupy muzycznej De Mono. Opowie o pracy dla największych projektantów w Paryżu, Mediolanie i Nowym Jorku, o ciąży i o wielu innych ciekawych sprawach.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także