W roli głównej: Agnieszka Dygant (4/7)

W roli głównej: Agnieszka Dygant (4/7)

talk-show Polska 2007-2020   od 12 lat
W skrócie:Agnieszka Dygant słynie z temperamentu, poczucia humoru i niespożytej energii. W programie opowie o spacerach w szlafroku i papilotach po placu Zbawiciela oraz szpachlowaniu w środku nocy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Agnieszka Dygant stara się unikać wywiadów i hucznych imprez. Gwiazda "Botoksu" Patryka Vegi i serii "Listy do M." słynie z temperamentu, poczucia humoru i niespożytej energii. W programie opowie o spacerach w szlafroku i papilotach po placu Zbawiciela oraz szpachlowaniu w środku nocy. Aktorka ujawni też swoje spokojne i refleksyjne oblicze, opowie o własnych słabościach i troskach. Zdradzi także, w jaki sposób oswaja lęki i z kim kłóci się na planie.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także