W pułapce 2 (7)

W pułapce 2 (7)

(Ófaro)

serial kryminalny Islandia 2018   od 16 lat
Występują:Ólafur Darri Ólafsson, Ilmur Kristjánsdóttir, Ingvar Eggert Sigurdsson, Baltasar Breki Samper
Reżyseria:Baltasar Kormákur
W skrócie:Vikingur zostaje aresztowany pod zarzutem morderstwa. Jego prawnik zaleca mu milczenie. Andri szykuje długą listę dowodów świadczących przeciwko zatrzymanemu. Vikingur nie przyznaje się do winy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przed budynkiem Parlamentu w centrum Reykjaviku mężczyzna atakuje minister przemysłu (Sólveig Arnarsdóttir). W pożarze, który sam wzniecił, szybko ginie, jednak polityk udaje się przeżyć. Policja przypuszcza, że zamachowiec był ekoterrorystą, lecz wkrótce wychodzi na jaw, że z zaatakowaną łączą go więzy krwi. Sprawę musi zbadać Andri Ólafsson (Ólafur Darri Ólafsson). Analizując okoliczności tego szokującego ataku, detektyw powraca w swoje rodzinne strony, gdzie musi skonfrontować się z mrocznymi wspomnieniami.

W tym odcinku

Vikingur zostaje aresztowany jako podejrzany o morderstwo. Jego prawnik zaleca mu milczenie. Andri szykuje długą listę dowodów świadczących przeciwko zatrzymanemu. Vikingur nie przyznaje się do winy. Halla nie chce rozmawiać z siostrą na temat przeszłości. Thórhildur nie chce się przeprowadzać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)