W poszukiwaniu piękna (6)

W poszukiwaniu piękna (6)

program rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Gdy Synilga urodziła chorego Marcela, odsunęli się od niej niemal wszyscy bliscy. Wpadła w alkoholizm. Teraz chce odzyskać swoją urodę i obalić stereotyp matki niepełnosprawnego dziecka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdemu zależy na atrakcyjnym wyglądzie. Zmarszczki, blizny, trądzik, rozstępy są utrapieniem dla wielu osób. Los dziesięciu bohaterów odmieni Katarzyna Chwedorczuk, szefowa kliniki medycyny estetycznej SkinClinic. Znana specjalistka wraz z najwyżej klasy ekspertami z dziedziny dermatologii podejmą walkę o lepszy wygląd oraz bardziej komfortowe samopoczucie uczestników programu. Wspólnie udowodnią, że dzięki najnowszym i nieinwazyjnym zdobyczom medycyny i dermatologii estetycznej można zdziałać cuda. Nieocenioną pomocą przy metamorfozach będzie mistrzyni makijażu, Anna Orłowska, która pojawi się także w innej roli.

Synilga była atrakcyjną kobietą i duszą towarzystwa. Gdy urodziła chorego Marcela, odsunęli się od niej wszyscy, oprócz mamy. Wpadła w alkoholizm, z którego wyszła dzięki własnej sile. Teraz koncentruje się na leczeniu syna. Chce odzyskać swoją urodę i obalić stereotyp matki niepełnosprawnego dziecka. Katarzyna Chwedoruk docenia odwagę bohaterki, która otwarcie mówi o problemie alkoholizmu. Po kilku tygodniach twarz Synilgi odzyskała owal i jędrność. Zabiegi laserowe wygładziły skórę, wypełniacze odbudowały jej strukturę, a rozpuszczalne nici wymodelowały kontur. Rozstępy na brzuchu zostały zmniejszone, a skóra zregenerowana. Zmęczony i smutny wyraz twarzy Synilgi zniknął bezpowrotnie.

Zobacz także