W ostatniej chwili: Tylko amputacja uchroni go przed śmiercią. Pacjent się na to nie zgadza (8/11)

W ostatniej chwili

odc. 8/11: Tylko amputacja uchroni go przed śmiercią. Pacjent się na to nie zgadza

serial dokumentalny Polska 2012   od 12 lat
Reżyseria:Andrzej Roszak
W skrócie:Pacjent doktor Bondyry ma siną nogę już od kilku tygodni. Jedynym wyjściem jest amputacja. Jednak chory nie zgadza się na zabieg. Tymczasem pani Irena zgłosiła się ze złamaniem ręki w nadgarstku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ekipa telewizyjna towarzyszy ratownikom w codziennej pracy. Widzowie mają możliwość obserwować akcje z udziałem śmigłowca lotniczego pogotowia ratunkowego, a także rejestrują wszystko, co dzieje się na terenie szpitalnego oddziału ratunkowego. Zdjęcia do serialu odbywały się w Sanoku, Krakowie i Wrocławiu.

W tym odcinku

Pacjent doktor Izabeli Bondyry ma całkowicie siną, czarną wręcz nogę już od kilku tygodni. Jedynym wyjściem jest natychmiastowa amputacja. Jednak chory nie zgadza się na dokonanie zabiegu. Tymczasem pani Irena jest tego dnia już trzecią osobą, która zgłosiła się ze złamaniem ręki w nadgarstku. Prawdopodobnie konieczne będzie nastawianie złamanej ręki, jeśli zdjęcie rentgenowskie potwierdzi, że uraz jest poważny. W tym samym czasie karetka jedzie do wypadku samochodowego. Droga jest bardzo śliska i prawie dochodzi do zderzenia z autobusem.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także