W ostatniej chwili: Czegoś takiego się nie spodziewali (7/11)

W ostatniej chwili

odc. 7/11: Czegoś takiego się nie spodziewali

serial dokumentalny Polska 2012   od 12 lat
Reżyseria:Andrzej Roszak
W skrócie:Dr Bondyra otrzymuje wezwanie do 85-letniego mężczyzny, u którego wystąpiły duszności. Na oddział ratunkowy zgłasza się ofiara napadu. W domu w Bieszczadach 70-latek czuje bóle w klatce piersiowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ekipa telewizyjna towarzyszy ratownikom w codziennej pracy. Widzowie mają możliwość obserwować akcje z udziałem śmigłowca lotniczego pogotowia ratunkowego, a także rejestrują wszystko, co dzieje się na terenie szpitalnego oddziału ratunkowego. Zdjęcia do serialu odbywały się w Sanoku, Krakowie i Wrocławiu.

W tym odcinku

Doktor Izabela Bondyra otrzymuje wezwanie do 85-letniego mężczyzny, u którego wystąpiły duszności. Tymczasem do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego zgłasza się mężczyzna, który dzień wcześniej został napadnięty na ulicy. Uskarża się na ból nerek, a jego w moczu pojawiła się krew. Doktor Andrzej Nabzdyk podejrzewa, że nerka może być pęknięta. Natomiast w domu w Bieszczadach 70-letni mężczyzna czuje bóle w klatce piersiowej. Najprawdopodobniej przechodzi trzeci w swoim życiu zawał. Zimowa pora i oddalenie domu od cywilizacji utrudniają karetce pogotowia dotarcie do pacjenta. Zostaje wezwany helikopter.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także