W okowach mrozu 6 (9)

W okowach mrozu 6 (9)

(Life Below Zero 6)

serial dokumentalny USA 2018   od 12 lat
Występują:Sue Aikens
W skrócie:Zabezpieczenie zasypanych śniegiem szlaków, którymi wędrują zwierzęta, jest warunkiem przetrwania zimy. Na terenach łowieckich w Kiwalik Chip Hailstone podąża śladem wilków. Zamierza coś upolować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o codziennym życiu śmiałków, którzy zdecydowali się porzucić wygodne życie i zamieszkać w jednym z najbardziej surowych rejonów świata. Bytowanie na Alasce to nieustanne przygotowania. Bohaterowie muszą zbierać żywność i polować, by przetrwać surową arktyczną zimę. Sue Aikens zaczyna niepokoić świadomość, że coraz bardziej dotykają ją ograniczenia związane z wiekiem. Alaska nie jest miejscem przyjaznym dla starszych ludzi. Być może rozważy przeprowadzkę w mniej wymagający rejon. Tymczasem Jesse przygotowuje swoją drużynę do rywalizacji w największym wyścigu psich zaprzęgów na świecie. Do pokonania mają ponad 1500 kilometrów.

W tym odcinku

Zabezpieczenie zasypanych śniegiem szlaków, którymi wędrują zwierzęta, jest warunkiem przetrwania mroźnej zimy. Na okolicznych terenach łowieckich w Kiwalik Chip Hailstone podąża śladem wilków. Zamierza coś upolować.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także