W imię prawdy

6.3/10 6.2/10

(The Whole Truth)

DRAMAT KRYMINALNY USA 2016   od 12 lat
Występują:Keanu Reeves, Renée Zellweger, Gugu Mbatha-Raw, Gabriel Basso
Reżyseria:Courtney Hunt
W skrócie:Prawnik Richard Ramsay broni syna swojej przyjaciółki Loretty. Siedemnastolatek został oskarżony o zabójstwo ojca. Początkowo jego wina nie budzi wątpliwości. Wkrótce wychodzą na jaw nowe fakty.
Keanu Reeves jako adwokat, który podejmuje się obrony 17-latka oskarżonego o zamordowanie ojca. Chłopak w śledztwie przyznał się do winy, lecz prawnik w trakcie przewodu ujawnia szokujące fakty.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Adwokat Richard Ramsay (Keanu Reeves) na prośbę bliskiej przyjaciółki Loretty Lassiter (Renée Zellweger) zostaje obrońcą jej syna, Mike'a (Gabriel Basso), podejrzanego o zamordowanie swojego ojca (James Belushi). Chłopaka obciążają dowody i zeznania między innymi policjantki, która słyszała jak przyznał się do winy. 17-letni Mike milczy, co zdecydowanie utrudnia pracę adwokata. Jego wina na początku nie budzi najmniejszych wątpliwości. Jednak w miarę ujawniania kolejnych dowodów, na jaw wychodzą zupełnie nowe fakty z życia zamordowanego Boone'a Lassitera. Okazuje się, że mężczyzna znęcał się nad żoną i synem. Obrońca zatrudnia do pomocy młodą Janelle (Gugu Mbatha-Raw), która w pewnym momencie zaczyna wątpić w to, kto mówi prawdę, a kto kłamie i dlaczego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)