W dobrym stylu (8/10)

W dobrym stylu (8/10)

magazyn poradnikowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Katarzyna Iwanoska wytłumaczy, jakie błędy popełniają Polacy, planując swój budżet. Daria Ładocha pomoże skomponować zdrowy jadłospis. Widzowie poznają fakty i mity na temat oszczędzania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieli się z publicznością swoją wiedzą na temat prowadzenia domu. Pomoże jej w tym zespół złożony z rozmaitych ekspertów. Wspólnie podpowiedzą, jak pogodzić życie zawodowe z utrzymaniem swojego mieszkania w porządku. Podadzą też kilka forteli, które pomogą ekologicznie zarządzać gospodarstwem, skutecznie schudnąć, zadbać o dobre samopoczucie, a nawet urządzić przyjęcie z klasą. Będzie również mowa o bezpieczeństwie w domu, widzowie dowiedzą się m.in., jak uchronić małe dziecko od urazów i jak zadbać o komfort alergika.

Małgosia Rozenek-Majdan poszuka sposobu, by zaoszczędzić na domowych wydatkach. Zaproszona przez nią Katarzyna Iwanoska - znana za sprawą bloga finanseodkuchni.pl - wytłumaczy, jakie błędy popełniają Polacy, planując swój budżet. Pieniądze tracimy m.in. na modne ostatnio diety pudełkowe. Daria Ładocha, miłośniczka zdrowego jedzenia i autorka bloga mamalyga.pl, pomoże Małgosi przygotować tańszą, choć równie smaczną, alternatywę dla tego kosztownego rozwiązania. Prowadząca zdradzi też kilka faktów i mitów na temat oszczędności. Ponieważ najważniejsze są działania na małą skalę, Małgosia podpowie, które żarówki pozwolą zmniejszyć zużycie prądu i jak własnoręcznie przygotować odświeżacz powietrza czy środek do czyszczenia.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także