W czym do ślubu? (6/10)

W czym do ślubu? (6/10)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Karolina jest trzydziestolatką pracującą w administracji w przedszkolu. Jej ciało zdobią tatuaże, które nie podobają się jej mamie Justynie. Rodzicielka chciałaby, aby suknia ślubna je zasłaniała.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W trakcie powstawania programu "I nie opuszczę cię aż do ślubu" jego prowadząca Izabela Janachowska przekonała się, że wiele panien młodych waha się, w czym powinny iść do ślubu. Możliwości jest wiele; od błyszczących i rozłożystych kreacji, przez dopasowane suknie w kształcie rybki, po prostą i krótką sukienkę z delikatnymi dodatkami. Co gorsza zdjęcia z magazynów i internetu nie odzwierciedlają rzeczywistości. Podczas pierwszej przymiarki często okazuje się, że wymarzony strój nie pasuje do figury lub urody przyszłej panny młodej. Sytuacji nie poprawia grono doradców, z których każdy ma własną opinię na temat doboru sukni. Izabela Janachowska wraz z zawodową stylistką ślubną pomogą pannom młodym przygotować doskonałe kreacje dla siebie i dla jednej z bliskich osób. Oprócz tego każda spośród bohaterek programu podzieli się z widzami swoją historią.

Karolina jest trzydziestoletnią kobietą, pracującą w administracji w przedszkolu. Jej ciało zdobią tatuaże, które nie podobają się jej mamie Justynie. Rodzicielka chciałaby, aby suknia ślubna je zasłaniała. Karolina nie zamierza się na to godzić, za to w dniu ceremonii wyobraża sobie siebie w kolorowej kreacji.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także