W czym do ślubu? (5/8)

W czym do ślubu? (5/8)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Wybór odpowiedniego stroju ślubnego dla Karoliny nie jest łatwy ze względu na jej wzrost. Kobieta mierzy jedynie 155 centymetrów. Marzy o sukience rybce z rozcięciem, ale nie wie, czy to dobry pomysł.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wiele kobiet na długo przed zamążpójściem ma już upatrzoną suknię ślubną. Są jednak też takie, które wahają się do ostatniej chwili lub zupełnie nie wiedzą, co powinny założyć w tak ważnym dla siebie dniu - i takie właśnie kobiety zaprasza do programu Izabela Janachowska, ekspertka od mody ślubnej. W piątym sezonie programu po raz kolejny doradzi przyszłym pannom młodym, dużą część z nich odwodząc od naprawdę nie najlepszych pomysłów. Uczestniczki przymierzą różnego typu kreacje - a wśród nich suknie krótkie, kolorowe, w typie rybki, księżniczki, litery A. Prowadząca pomoże też w doborze garnituru dla mężczyzn oraz parę propozycji dla osób z najbliższego otoczenia uczestniczek.

Wybór odpowiedniej sukni ślubnej dla Karoliny nie jest łatwy ze względu na jej wzrost. Kobieta mierzy jedynie 155 cm. Marzy o sukience rybce z rozcięciem, ale nie wie, czy to dobry pomysł. Jej narzeczony, Aleksander, zamierza założyć coś klasycznego, jednak Karolina przekonuje go do czegoś z elementami kraty.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także