W czym do ślubu? (5/10)

W czym do ślubu? (5/10)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Agnieszka i Maciej są zawodowymi wioślarzami. Przyszła panna młoda to mistrzyni olimpijska. Ma umięśnioną sylwetkę i szerokie ramiona, co może się okazać znaczące podczas wyboru sukni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon programu. Prowadząca Izabela Janachowska dobrze wie, że wiele panien młodych nie jest pewna, w czym iść do ślubu. Możliwości jest wiele; od błyszczących i rozłożystych kreacji, przez dopasowane suknie w kształcie rybki, po prostą i krótką sukienkę z delikatnymi dodatkami. Co gorsza zdjęcia z magazynów i internetu nie odzwierciedlają rzeczywistości. Podczas pierwszej przymiarki często okazuje się, że wymarzony strój nie pasuje do figury lub urody przyszłej panny młodej. Sytuacji nie poprawia grono doradców, z których każdy ma własną opinię na temat doboru sukni. Izabela Janachowska wraz z zawodową stylistką ślubną pomogą pannom młodym przygotować doskonałe kreacje dla siebie i dla jednej z bliskich osób. Oprócz tego każda spośród bohaterek programu podzieli się z widzami swoją historią.

27-letnia Agnieszka i jej narzeczony, Maciej, są zawodowymi wioślarzami. Para poznała się w czasach gimnazjum, kiedy oboje trenowali w jednym klubie. Przyszła panna młoda to mistrzyni olimpijska z Igrzysk w Rio, gdzie zdobyła brązowy medal w czwórce podwójnej kobiet. Agnieszka przyznaje, że zazwyczaj ubiera się na sportowo i nie potrafi chodzić na szpilkach. Ze względu na swój zawód ma umięśnioną sylwetkę i szerokie ramiona, co może się okazać znaczące podczas wyboru sukni. Jej mama, Barbara, ma mnóstwo pomysłów na ślub swojej najmłodszej córki, jednak nie potrafi wybrać własnej stylizacji.

Zobacz także