W czym do ślubu? (11/12)

W czym do ślubu? (11/12)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Bohaterką odcinka jest Klaudia, która z wykształcenia jest magistrem sztuki. Do studia przyjechała z tatą. Dzięki niemu zaczęła uprawiać sport. W wyborze sukni ślubnej ma pomóc jej narzeczony.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzeci sezon programu "W czym do ślubu?" oznacza więcej bajkowych sukien ślubnych, więcej emocji związanych z ich wyborem i jeszcze więcej zadowolonych przyszłych panien młodych. Izabela Janachowska, znawczyni trendów i nowinek ślubnych, pomaga szczęśliwym narzeczonym i ich osobom towarzyszącym wybrać wymarzone kreacje na ten szczególny dzień. Suknia ślubna musi być wyjątkowa i podobać się wszystkim. W tym sezonie, Izabela ubierze też po raz pierwszy tatę panny młodej. Nowością w trzeciej serii będzie prezentacja dodatków. W każdym odcinku Izabela pokaże jeden dodatek ślubny, w kilku modnych odsłonach, podpowie jak nosić ślubną koronę, do czego pasuje brylantowa biżuteria, jakie buty są najmodniejsze w tym sezonie oraz jak dobierać biżuterię na plecy.Po raz pierwszy bohaterki będą mogły wybierać suknie z oferty najlepszych salonów z całej Polski, a nie tylko z Warszawy. Widzowie poznają m. in. bardzo wysoką pannę młodą, z jeszcze wyższym narzeczonym, mistrzynię olimpijską w szermierce, która sukni ślubnej szuka na tydzień przed ślubem i pannę młodą plus size, która wymarzyła sobie kreację w kolorze turkusowym. Gościem specjalnym jednego z odcinków będzie kontrowersyjny detektyw Krzysztof Rutkowski.

Bohaterką odcinka jest Klaudia, która z wykształcenia jest magistrem sztuki. Do studia przyjechała z tatą. To właśnie on zaraził dziewczynę sportem, dzięki temu schudła i osiągnęła wymarzoną sylwetkę. W wyborze sukni ślubnej ma pomóc jej narzeczony. Łukasz poznała w internecie, jest zawodowym żołnierzem. Klaudii marzy się bogato zdobiona suknia z trenem. Na ślubie chce wyglądać jak królowa w trakcie koronacji.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także