W czym do ślubu? (1/8)

W czym do ślubu? (1/8)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Aneta ma 26 lat i trafiła do programu dzięki swojej mamie. Na tę specjalną okazję kobieta chciałaby znaleźć dla siebie kreację w granacie, panna młoda zaś szuka efektownej sukni z trenem i koronką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wiele kobiet na długo przed zamążpójściem ma już upatrzoną suknię ślubną. Są jednak też takie, które wahają się do ostatniej chwili lub zupełnie nie wiedzą, co powinny założyć w tak ważnym dla siebie dniu - i takie właśnie kobiety zaprasza do programu Izabela Janachowska, ekspertka od mody ślubnej. W piątym sezonie programu po raz kolejny doradzi przyszłym pannom młodym, dużą część z nich odwodząc od naprawdę nie najlepszych pomysłów. Uczestniczki przymierzą różnego typu kreacje - a wśród nich suknie krótkie, kolorowe, w typie rybki, księżniczki, litery A. Prowadząca pomoże też w doborze garnituru dla mężczyzn oraz parę propozycji dla osób z najbliższego otoczenia uczestniczek.

Aneta ma dwadzieścia sześć lat i trafiła do programu dzięki swojej mamie Marzenie, z którą są do siebie podobne jak dwie krople wody. Obie bardzo lubią to podobieństwo podkreślać np. takim samym ubiorem. Aneta poznała swojego narzeczonego dziesięć lat temu. Od razu jej się spodobał i niebawem zyskał także sympatię rodziny ukochanej. Izabela pozna nie tylko Anetę i Marzenę - swoją fankę - lecz także brata panny młodej, Radka, i jej przyjaciółkę Agnieszkę. Mama Anety poszuka dla siebie kreacji w granacie, ponieważ przepada za tym kolorem, natomiast dziewczyna poszuka efektownej sukni z trenem i koronką.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także