W cieniu (3/8)

W cieniu (3/8)

(Umbre)

serial obyczajowy Rumunia 2015   dla dorosłych
Występują:Serban Pavlu, Stefan Velniciuc, Maria Obretin, Andreea Vasile
Reżyseria:Igor Cobileanski
W skrócie:Căpitanu jest zadowolony z wyników pracy Relu i Teddy'ego. Mafioso spotyka się z panem Toma, by ustalić szczegóły kolejnej potężnej operacji. Relu musi odwiedzić doktora, by odzyskać pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Relu Oncescu (Serban Pavlu) wiedzie spokojne życie rodzinne. Jest ojcem dwójki dzieci, zwyczajnym facetem, taksówkarzem. Nikt nie podejrzewa, że mężczyzna potajemnie ściąga długi i haracze dla lokalnego gangstera, Căpitanu. Relu za wszelką cenę stara się pogodzić dwa, niezazębiające się światy, i utrzymać w tajemnicy swoją działalność. Pewnego dnia traci jednak kontrolę nad sytuacją. Gdy zabija człowieka, z którym się sprzeczał, uświadamia sobie, że nie potrafi już zerwać z przestępczością. Jego kolejne kłamstwa stopniowo zaczynają wychodzić na jaw. Sensacyjna historia o niepozornym taksówkarzu, który prowadzi podwójne życie.

W tym odcinku

Căpitanu jest zadowolony z wyników pracy Relu i Teddy'ego. Mafioso spotyka się z panem Toma, by ustalić szczegóły kolejnej potężnej operacji. Relu musi odwiedzić doktora, by odzyskać od niego pieniądze. Tymczasem Teddy i Magda wciąż się spotykają. Chociaż coraz lepiej się ze sobą dogadują, Relu nie akceptuje ich znajomości. Mężczyzna zabrania adoratorowi kontaktów ze swoją córką. Niebawem Gina znajduje przypadkiem pudełko pełne drogocennej biżuterii.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)