W cieniu 3 (4/7)

W cieniu 3 (4/7)

(Umbre)

serial obyczajowy Rumunia 2019   dla dorosłych
Występują:Serban Pavlu, Maria Obretin, Dan Hurduc, Madalina Craiu
Reżyseria:Bogdan Mirica
W skrócie:Paganel jest nieugięty w konfrontacji z Emilianem. Jego żona twierdzi, że zniweczy plany Relu. Nicu decyduje, że to jego siostrzeniec ma zarządzać klubem. Ginie nie podoba się relacja z Sebastianem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Relu Oncescu (Serban Pavlu) jest zdeterminowany, by ostatecznie pozbyć się swojego wroga, Emiliana (Laurentiu Banescu). Nie cofnie się przed niczym, żeby osiągnąć cel, chociaż wie, że zarówno jego własne życie, jak i przestępcza organizacja, są w niebezpieczeństwie. Relacje rodzinne Relu coraz bardziej się pogarszają, a on sam musi przyjąć przykre konsekwencje prowadzenia podwójnego życia. Okazuje się, że prawdopodobnie już za późno, żeby się z niego wycofać. Jednocześnie mężczyzna zdaje sobie sprawę, że nikomu nie może zaufać. Tymczasem jego żona, Gina (Maria Obretin), umawia się z Sebastianem (Mihai Calin), a córka Magda usiłuje pogodzić się ze stratą dziecka. Obie kobiety starają się odnaleźć w nowej rzeczywistości.

W tym odcinku

Paganel nie chce odpuścić w trakcie konfrontacji z Emilianem. Jego żona twierdzi w związku z tym, że zniweczy plany Relu. Nicu decyduje, że to jego siostrzeniec ma zarządzać klubem. Ginie nie podoba się relacja z Sebastianem. Mężczyzna budzi się w biurze i widzi Emiliana. Chuckiemu z pomocą Magdy udaje się opanować sytuację w szkole. Romica daje prezent Relu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)