W-11 - Wydział Śledczy: Zwyrodnialcy (1169)

W-11 - Wydział Śledczy

odc. 1169: Zwyrodnialcy

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Maciej Dębosz, Anna Potaczek
W skrócie:Anna Palka i Rafał Kopacz prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa. Ofiarą jest Gruzin. Okazuje się, że w lesie, w którym zaleziono jego ciało, doszło wcześniej do zabójstwa Roma.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia policjanci z narażeniem życia tropią niebezpiecznych przestępców. Biorą udział w brawurowych pościgach i przygotowują sprytne prowokacje. Ich codzienna praca polega na oględzinach miejsc zbrodni i prowadzeniu wielogodzinnych żmudnych śledztw. Aby wydobyć zeznania od podejrzanych, uciekają się do specjalnych metod. Kryminalne zagadki rozwiązują komisarze: Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba, Anna Palka i Rafał Kopacz oraz Anna Potaczek i antyterrorysta Maciej Dębosz. Niejednokrotnie stykają się z okrucieństwem i wyrachowaniem ludzi.

W tym odcinku

Anna Palka i Rafał Kopacz prowadzą śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa. Ofiarą jest Gruzin, który razem z kolegą nielegalnie pracował na jednej z budów. Wkrótce wychodzi na jaw, że w lesie, w którym zaleziono jego ciało, doszło wcześniej do zabójstwa Roma. Policjanci podejrzewają, że stoi za tym grupa neonazistów. Wkrótce odnajduje się drugi z Gruzinów. Mężczyzna jest pobity i okaleczony.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także