W-11 - Wydział Śledczy: Zabójstwo ordynatora (1164)

W-11 - Wydział Śledczy

odc. 1164: Zabójstwo ordynatora

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Maciej Dębosz, Anna Potaczek
W skrócie:Komisarze badają okoliczności śmierci ordynatora szpitala. Podejrzany jest jego zastępca, który kłócił się z nim w noc zabójstwa. Wychodzi też na jaw, że zmarły znęcał się nad rodziną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia policjanci z narażeniem życia tropią niebezpiecznych przestępców. Biorą udział w brawurowych pościgach i przygotowują sprytne prowokacje. Ich codzienna praca polega na oględzinach miejsc zbrodni i prowadzeniu wielogodzinnych żmudnych śledztw. Aby wydobyć zeznania od podejrzanych, uciekają się do specjalnych metod. Kryminalne zagadki rozwiązują komisarze: Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba, Anna Palka i Rafał Kopacz oraz Anna Potaczek i antyterrorysta Maciej Dębosz. Niejednokrotnie stykają się z okrucieństwem i wyrachowaniem ludzi.

W tym odcinku

Anna Palka i Rafał Kopacz badają okoliczności śmierci ordynatora, który został zamordowany w domu. Głównym podejrzanym jest zastępca lekarza. Świadkowie widzieli, jak mężczyzna kłócił się z ofiarą w noc zabójstwa. Zatrzymany z kolei zeznaje, że zamordowany lekarz znęcał się nad rodziną. Wkrótce okazuje się, że moment zabójstwa mogły widzieć wnuki ordynatora. Dzieci od jakiegoś czasu mieszkały z dziadkami, a po zbrodni zaginęły. Ich matka była pacjentką szpitala, którego dyrektorem był jej ojciec.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także