W-11 - Wydział Śledczy: Wypad za miasto (1116)

W-11 - Wydział Śledczy

odc. 1116: Wypad za miasto

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Maciej Dębosz, Anna Potaczek
W skrócie:Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba wyjaśniają sprawę nagrania pokazującego brutalny gwałt na czternastolatce. Dziewczyna zniknęła w dniu, w którym miała nocować u znajomej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia policjanci z narażeniem życia tropią niebezpiecznych przestępców. Biorą udział w brawurowych pościgach i przygotowują sprytne prowokacje. Ich codzienna praca polega na oględzinach miejsc zbrodni i prowadzeniu wielogodzinnych żmudnych śledztw. Aby wydobyć zeznania od podejrzanych, uciekają się do specjalnych metod. Kryminalne zagadki rozwiązują komisarze: Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba, Anna Palka i Rafał Kopacz oraz Anna Potaczek i antyterrorysta Maciej Dębosz. Niejednokrotnie stykają się z okrucieństwem i wyrachowaniem ludzi.

W tym odcinku

Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba wyjaśniają sprawę nagranego telefonem komórkowym filmu pokazującego brutalny gwałt na czternastolatce. Rodzice ofiary zgłosili zaginięcie córki. Dziewczyna zniknęła w dniu, w którym miała nocować u znajomej. W lesie na obrzeżach miasta policjanci znajdują zwłoki koleżanki zaginionej. Matka ofiary oskarża o morderstwo sąsiada, który wcześniej napastował jej córkę. Wśród podejrzanych jest także dwóch kolegów z klasy dziewczyn.

Występują (pokaż wszystkich)