W-11 - Wydział Śledczy: Wolność (979)

W-11 - Wydział Śledczy

odc. 979: Wolność

serial fabularno-dokumentalny Polska 2012   od 12 lat
Występują:Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Anna Potaczek, Anna Palka
W skrócie:Komisarze poszukują sprawcy pobicia nastolatka. Do zdarzenia doszło na osiedlu.. Matka chłopca kieruje podejrzenia na ojca dziewczyny, z którą syn uciekł dwa tygodnie temu z domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia policjanci z narażeniem życia tropią niebezpiecznych przestępców. Biorą udział w brawurowych pościgach i przygotowują sprytne prowokacje. Ich codzienna praca polega na oględzinach miejsc zbrodni i prowadzeniu wielogodzinnych żmudnych śledztw. Aby wydobyć zeznania od podejrzanych, uciekają się do specjalnych metod. Kryminalne zagadki rozwiązują komisarze: Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba, Anna Palka i Rafał Kopacz oraz Anna Potaczek i antyterrorysta Maciej Dębosz. Niejednokrotnie stykają się z okrucieństwem i wyrachowaniem ludzi.

W tym odcinku

Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba poszukują sprawcy pobicia nastolatka. Do zdarzenia doszło na osiedlu. Matka chłopca kieruje podejrzenia na ojca dziewczyny, z którą syn uciekł dwa tygodnie temu z domu. Komisarze potwierdzają te przypuszczenia. Okazuje się, dziewczyna od kilku dni jest poszukiwana przez policję. Mimo dobrych wyników w nauce i poprawnych relacji z rodzicami często uciekała z domu i ze szkoły. Sprawa ma tragiczny finał.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także