W-11 - Wydział Śledczy: Własne życie (1043)

W-11 - Wydział Śledczy

odc. 1043: Własne życie

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Anna Potaczek, Maciej Dębosz, Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba
W skrócie:W okolicy ogródków działkowych dochodzi do bójki między dwoma mężczyznami. Świadkami zdarzenia są komisarze. Zatrzymują jednego z uczestników bójki. W pobliżu znajdują zwłoki dziewczyny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia policjanci z narażeniem życia tropią niebezpiecznych przestępców. Biorą udział w brawurowych pościgach i przygotowują sprytne prowokacje. Ich codzienna praca polega na oględzinach miejsc zbrodni i prowadzeniu wielogodzinnych żmudnych śledztw. Aby wydobyć zeznania od podejrzanych, uciekają się do specjalnych metod. Kryminalne zagadki rozwiązują komisarze: Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba, Anna Palka i Rafał Kopacz oraz Anna Potaczek i antyterrorysta Maciej Dębosz. Niejednokrotnie stykają się z okrucieństwem i wyrachowaniem ludzi.

W tym odcinku

W okolicy ogródków działkowych dochodzi do bójki między dwoma mężczyznami. Świadkami zdarzenia są komisarze Anna Potaczek i Maciej Dębosz. Zatrzymują jednego z uczestników szarpaniny - ochroniarza. Drugiego nie udaje im się dogonić. Przesłuchiwany twierdzi, że próbował zatrzymać podejrzanego, zakrwawionego człowieka. W pobliżu komisarze znajdują zwłoki dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że uciekinier jest sprawcą zbrodni.

Występują (pokaż wszystkich)