W-11 - Wydział Śledczy: Winna, niewinna (992)

W-11 - Wydział Śledczy

odc. 992: Winna, niewinna

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Anna Potaczek, Maciej Dębosz, Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba
W skrócie:Wyłowiono z rzeki ciało dziewczynk, została zamordowana. Pierwsze podejrzenie pada na jej matkę, zażywającą leki antydepresyjne. Ojciec wskazuje na nastolatków, których widział nad rzeką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia policjanci z narażeniem życia tropią niebezpiecznych przestępców. Biorą udział w brawurowych pościgach i przygotowują sprytne prowokacje. Ich codzienna praca polega na oględzinach miejsc zbrodni i prowadzeniu wielogodzinnych żmudnych śledztw. Aby wydobyć zeznania od podejrzanych, uciekają się do specjalnych metod. Kryminalne zagadki rozwiązują komisarze: Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba, Anna Palka i Rafał Kopacz oraz Anna Potaczek i antyterrorysta Maciej Dębosz. Niejednokrotnie stykają się z okrucieństwem i wyrachowaniem ludzi.

W tym odcinku

Anna Palka i Rafał Kopacz wyjaśniają okoliczności śmierci kilkuletniej dziewczynki, której ciało wyłowiono z rzeki. Dowody wskazują na to, że została zamordowana. Pierwsze podejrzenie pada na jej matkę. Kobieta zażywa leki antydepresyjne. Kolejny trop prowadzi do ojca dziecka. Przesłuchiwany mężczyzna twierdzi, że za śmierć córki może odpowiadać grupa nastolatków, którą widział na rzeką.

Występują (pokaż wszystkich)