W-11 - Wydział Śledczy: Wezwanie (1178)

W-11 - Wydział Śledczy

odc. 1178: Wezwanie

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Maciej Dębosz, Anna Potaczek
W skrócie:Komisarze prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa kobiety. Jej sąsiadka zeznaje, że słyszała kłótnię zamordowanej z kochanką męża. Drugi trop prowadzi do adoptowanego przez ofiarę nastolatka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia policjanci z narażeniem życia tropią niebezpiecznych przestępców. Biorą udział w brawurowych pościgach i przygotowują sprytne prowokacje. Ich codzienna praca polega na oględzinach miejsc zbrodni i prowadzeniu wielogodzinnych żmudnych śledztw. Aby wydobyć zeznania od podejrzanych, uciekają się do specjalnych metod. Kryminalne zagadki rozwiązują komisarze: Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba, Anna Palka i Rafał Kopacz oraz Anna Potaczek i antyterrorysta Maciej Dębosz. Niejednokrotnie stykają się z okrucieństwem i wyrachowaniem ludzi.

W tym odcinku

Anna Potaczek i Maciej Dębosz prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa kobiety w podmiejskiej dzielnicy. Ofiara była w trakcie burzliwego rozwodu. Jej sąsiadka zeznaje, że słyszała kłótnię zamordowanej kobiety z kochanką męża. Zatrzymana zaprzecza postawionym jej zarzutom. Opowiada policji o chłopcu, którego ofiara i jej mąż adoptowali kilka lat wcześniej. Po krótkim pobycie u nich zdecydowali się jednak go oddać z powrotem do domu dziecka. Wkrótce komisarze odnajdują trzynastolatka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także