W-11 - Wydział Śledczy: Uprowadzone (1179)

W-11 - Wydział Śledczy

odc. 1179: Uprowadzone

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Maciej Dębosz, Anna Potaczek
W skrócie:W lesie policja znajduje porzucony samochód z dwiema dziewczynami. Jedna z nich nie żyje, a druga jest ranna. Dziewczyny są obywatelkami Bułgarii. Obie były zmuszane do prostytucji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia policjanci z narażeniem życia tropią niebezpiecznych przestępców. Biorą udział w brawurowych pościgach i przygotowują sprytne prowokacje. Ich codzienna praca polega na oględzinach miejsc zbrodni i prowadzeniu wielogodzinnych żmudnych śledztw. Aby wydobyć zeznania od podejrzanych, uciekają się do specjalnych metod. Kryminalne zagadki rozwiązują komisarze: Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba, Anna Palka i Rafał Kopacz oraz Anna Potaczek i antyterrorysta Maciej Dębosz. Niejednokrotnie stykają się z okrucieństwem i wyrachowaniem ludzi.

W tym odcinku

W lesie policja znajduje porzucony samochód z dwiema dziewczynami. Jedna z nich nie żyje, a druga jest ciężko ranna. W szpitalu okazuje się, że poszkodowana i jej siostra są obywatelkami Bułgarii. Dziewczyny miały wyjechać za granicę do pracy, ale zamiast tego były więzione i zmuszane do prostytucji. Wkrótce Anna Palka i Rafał Kopacz trafią do agencji towarzyskiej, gdzie ktoś zastrzelił stręczyciela i jego ochroniarza.

Występują (pokaż wszystkich)