W-11 - Wydział Śledczy: Porządny człowiek (1163)

W-11 - Wydział Śledczy

odc. 1163: Porządny człowiek

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Maciej Dębosz, Anna Potaczek
W skrócie:Detektywi prowadzą dochodzenie w sprawie morderstwa ochroniarza w domu na obrzeżach miasta. Żona i syn ofiary twierdzą, że sprawcami byli trzej mężczyźni, którzy włamali się do ich domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia policjanci z narażeniem życia tropią niebezpiecznych przestępców. Biorą udział w brawurowych pościgach i przygotowują sprytne prowokacje. Ich codzienna praca polega na oględzinach miejsc zbrodni i prowadzeniu wielogodzinnych żmudnych śledztw. Aby wydobyć zeznania od podejrzanych, uciekają się do specjalnych metod. Kryminalne zagadki rozwiązują komisarze: Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba, Anna Palka i Rafał Kopacz oraz Anna Potaczek i antyterrorysta Maciej Dębosz. Niejednokrotnie stykają się z okrucieństwem i wyrachowaniem ludzi.

W tym odcinku

Anna Potaczek i Maciej Dębosz prowadzą dochodzenie w sprawie morderstwa ochroniarza w domu na obrzeżach miasta. Żona i syn ofiary twierdzą, że sprawcami byli trzej mężczyźni, którzy włamali się do ich domu. Podejrzenie pada na grupę pseudokibiców. Tymczasem okazuje się, że mężczyzna był uzależniony od narkotyków, po których zachowywał się agresywnie. Niebawem uwagę komisarzy zwraca zachowanie koleżanki z pracy ofiary. Kobieta zataiła przed policją fakt, że jako ostatnia widziała ochroniarza żywego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także