W-11 - Wydział Śledczy: Ogrodowa 12 (978)

W-11 - Wydział Śledczy

odc. 978: Ogrodowa 12

serial fabularno-dokumentalny Polska 2012   od 12 lat
Występują:Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Anna Potaczek, Anna Palka
W skrócie:Komisarze wyjaśniają sprawę śmierci bezdomnego w opuszczonym magazynie. Okazuje się, że niedawno dostał spory spadek. Uwagę komisarzy zwraca zachowanie żony ofiary i jej konkubenta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia policjanci z narażeniem życia tropią niebezpiecznych przestępców. Biorą udział w brawurowych pościgach i przygotowują sprytne prowokacje. Ich codzienna praca polega na oględzinach miejsc zbrodni i prowadzeniu wielogodzinnych żmudnych śledztw. Aby wydobyć zeznania od podejrzanych, uciekają się do specjalnych metod. Kryminalne zagadki rozwiązują komisarze: Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba, Anna Palka i Rafał Kopacz oraz Anna Potaczek i antyterrorysta Maciej Dębosz. Niejednokrotnie stykają się z okrucieństwem i wyrachowaniem ludzi.

W tym odcinku

Anna Palka i Rafał Kopacz wyjaśniają okoliczności śmierci bezdomnego mężczyzny, którego ciało znaleziono w opuszczonym magazynie. Wychodzi na jaw, że niedawno dostał on spory spadek. Uwagę komisarzy zwraca zachowanie żony ofiary i jej konkubenta, którzy mieli motyw - wiedzieli o pieniądzach. Nie ma jednak żadnych śladów, które łączyłyby ich ze zbrodnią. Policja przesłuchuje też kolegów ofiary, którzy niedawno wyprowadzili się z magazynów.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także