W-11 - Wydział Śledczy: Nowa (1165)

W-11 - Wydział Śledczy

odc. 1165: Nowa

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Maciej Dębosz, Anna Potaczek
W skrócie:Anna Palka i Rafał Kopacz prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa czternastolatki. W gronie podejrzanych są dwie nastolatki. Okazuje się, że w dniu zabójstwa na nastolatkę napadł jej ojciec.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia policjanci z narażeniem życia tropią niebezpiecznych przestępców. Biorą udział w brawurowych pościgach i przygotowują sprytne prowokacje. Ich codzienna praca polega na oględzinach miejsc zbrodni i prowadzeniu wielogodzinnych żmudnych śledztw. Aby wydobyć zeznania od podejrzanych, uciekają się do specjalnych metod. Kryminalne zagadki rozwiązują komisarze: Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba, Anna Palka i Rafał Kopacz oraz Anna Potaczek i antyterrorysta Maciej Dębosz. Niejednokrotnie stykają się z okrucieństwem i wyrachowaniem ludzi.

W tym odcinku

Anna Palka i Rafał Kopacz prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa czternastolatki. Pierwszą podejrzaną osobą jest jej koleżanka z zajęć pozalekcyjnych. Dziewczyna nienawidziła ofiary, gdyż ta odbiła jej chłopaka. Wśród podejrzanych jest także inna nastolatka, z którą na krótko przed śmiercią zamordowana pokłóciła się. Tymczasem okazuje się, że w dniu zabójstwa na nastolatkę napadł jej ojciec.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także