W-11 - Wydział Śledczy: Nocny powrót (1142)

W-11 - Wydział Śledczy

odc. 1142: Nocny powrót

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Maciej Dębosz, Anna Potaczek
W skrócie:Kobieta dzwoni na policję i wzywa pomocy. Niebawem Anna Palka i Rafał Kopacz znajdują jej ciało. Ofiara została zgwałcona i uduszona. Trop prowadzi śledczych do jednego z pracowników motelu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia policjanci z narażeniem życia tropią niebezpiecznych przestępców. Biorą udział w brawurowych pościgach i przygotowują sprytne prowokacje. Ich codzienna praca polega na oględzinach miejsc zbrodni i prowadzeniu wielogodzinnych żmudnych śledztw. Aby wydobyć zeznania od podejrzanych, uciekają się do specjalnych metod. Kryminalne zagadki rozwiązują komisarze: Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba, Anna Palka i Rafał Kopacz oraz Anna Potaczek i antyterrorysta Maciej Dębosz. Niejednokrotnie stykają się z okrucieństwem i wyrachowaniem ludzi.

W tym odcinku

Kobieta dzwoni na policję i wzywa pomocy. Niebawem Anna Palka i Rafał Kopacz znajdują jej ciało. Ofiara została zgwałcona i uduszona. Trop prowadzi śledczych do jednego z pracowników motelu, w którym była zatrudniona i zamordowana kobieta. Wiadomo, że mężczyzna ten ją nachodził. Podczas przesłuchania nie przyznaje się on do winy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także