W-11 - Wydział Śledczy: Moja krew (1154)

W-11 - Wydział Śledczy

odc. 1154: Moja krew

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Maciej Dębosz, Anna Potaczek
W skrócie:Anna Palka i Rafał Kopacz znajdują przerażonego chłopca. Okazuje się, że matka dziecka została zamordowana. Podejrzany jest pacjent szpitala psychiatrycznego, który uciekł z placówki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia policjanci z narażeniem życia tropią niebezpiecznych przestępców. Biorą udział w brawurowych pościgach i przygotowują sprytne prowokacje. Ich codzienna praca polega na oględzinach miejsc zbrodni i prowadzeniu wielogodzinnych żmudnych śledztw. Aby wydobyć zeznania od podejrzanych, uciekają się do specjalnych metod. Kryminalne zagadki rozwiązują komisarze: Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba, Anna Palka i Rafał Kopacz oraz Anna Potaczek i antyterrorysta Maciej Dębosz. Niejednokrotnie stykają się z okrucieństwem i wyrachowaniem ludzi.

W tym odcinku

Anna Palka i Rafał Kopacz znajdują na osiedlu przerażonego chłopca. Okazuje się, że matka dziecka została zamordowana we własnym domu. Początkowo głównym podejrzanym jest pacjent szpitala psychiatrycznego, który uciekł z placówki. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że kobieta od jakiegoś czasu kłóciła się z mężem. Mężczyzna nie ma alibi i ewidentnie coś ukrywa.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także