W-11 - Wydział Śledczy: Królowe internetu (1153)

W-11 - Wydział Śledczy

odc. 1153: Królowe internetu

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Maciej Dębosz, Anna Potaczek
W skrócie:Anna Potaczek i Maciej Dębosz badają sprawę znalezienia zwłok nastolatki. Dziewczyna sprawiała problemy wychowawcze. W rzeczach ofiary komisarze znajdują broń należącą do kryminalisty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia policjanci z narażeniem życia tropią niebezpiecznych przestępców. Biorą udział w brawurowych pościgach i przygotowują sprytne prowokacje. Ich codzienna praca polega na oględzinach miejsc zbrodni i prowadzeniu wielogodzinnych żmudnych śledztw. Aby wydobyć zeznania od podejrzanych, uciekają się do specjalnych metod. Kryminalne zagadki rozwiązują komisarze: Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba, Anna Palka i Rafał Kopacz oraz Anna Potaczek i antyterrorysta Maciej Dębosz. Niejednokrotnie stykają się z okrucieństwem i wyrachowaniem ludzi.

W tym odcinku

Anna Potaczek i Maciej Dębosz prowadzą dochodzenie w sprawie znalezienia zwłok skatowanej nastolatki w pustostanie na osiedlu. Dziewczyna mieszkała z ojcem, któremu sprawiała problemy wychowawcze. W rzeczach ofiary komisarze znajdują broń. W wyniku śledztwa okazuje się, że należała ona do kryminalisty o pseudonimie "Bokser". Mężczyzna jednak nie przyznaje się do morderstwa. Tymczasem w internecie pojawia się film z zarejestrowanym zabójstwem dziewczyny. Wkrótce jedna z jej koleżanek zostaje napadnięta.

Występują (pokaż wszystkich)