W-11 - Wydział Śledczy: Kasia i Aleks (854)

W-11 - Wydział Śledczy

odc. 854: Kasia i Aleks

serial fabularno-dokumentalny Polska 2010   od 12 lat
Występują:Anna Palka, Rafał Kopacz, Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba
W skrócie:Zostaje uprowadzona dwójka malutkich dzieci. Do dochodzenia włącza się komisarz z CBŚ. Twierdzi, że sprawa może mieć związek z handlem organami do przeszczepów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia policjanci z narażeniem życia tropią niebezpiecznych przestępców. Biorą udział w brawurowych pościgach i przygotowują sprytne prowokacje. Ich codzienna praca polega na oględzinach miejsc zbrodni i prowadzeniu wielogodzinnych żmudnych śledztw. Aby wydobyć zeznania od podejrzanych, uciekają się do specjalnych metod. Kryminalne zagadki rozwiązują komisarze: Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba, Anna Palka i Rafał Kopacz oraz Anna Potaczek i antyterrorysta Maciej Dębosz. Niejednokrotnie stykają się z okrucieństwem i wyrachowaniem ludzi.

W tym odcinku

Dwójka malutkich dzieci - Kasia i Aleks - zostaje uprowadzona. Anna Potaczek i Maciej Dębosz natychmiast rozpoczynają akcję poszukiwawczą. W miejscu, gdzie miało dojść do porwania, technicy nie znajdują żadnych śladów. Do dochodzenia włącza się komisarz z Centralnego Biura Śledczego. Twierdzi, że sprawa może mieć związek z handlem organami do przeszczepów.

Występują (pokaż wszystkich)