W-11 - Wydział Śledczy: Handlarz starzyzną (994)

W-11 - Wydział Śledczy

odc. 994: Handlarz starzyzną

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Anna Potaczek, Maciej Dębosz, Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba
W skrócie:Komisarze prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa sprzedawcy antyków, którego zwłoki znaleziono w lesie. Jechał po zabytkowe pianino, miał ze sobą pieniądze. Okazuje się, że motyw miała żona.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia policjanci z narażeniem życia tropią niebezpiecznych przestępców. Biorą udział w brawurowych pościgach i przygotowują sprytne prowokacje. Ich codzienna praca polega na oględzinach miejsc zbrodni i prowadzeniu wielogodzinnych żmudnych śledztw. Aby wydobyć zeznania od podejrzanych, uciekają się do specjalnych metod. Kryminalne zagadki rozwiązują komisarze: Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba, Anna Palka i Rafał Kopacz oraz Anna Potaczek i antyterrorysta Maciej Dębosz. Niejednokrotnie stykają się z okrucieństwem i wyrachowaniem ludzi.

W tym odcinku

Anna Palka i Maciej Dębosz prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa sprzedawcy antyków, którego zwłoki znaleziono w podmiejskim lesie. Od jego żony policjanci dowiadują się, że przed śmiercią mężczyzna jechał po zabytkowe pianino, które miał przewieźć do sklepu prowadzonego z bratem. Miał przy sobie dużą sumę pieniędzy. Podejrzany o zbrodnię właściciel pianina zeznaje, że zamordowany do niego nie dojechał. Tymczasem wychodzi na jaw, że żona miała motyw - zamordowany ją zdradzał.

Występują (pokaż wszystkich)