W-11 - Wydział Śledczy: Gangsterzy (1180)

W-11 - Wydział Śledczy

odc. 1180: Gangsterzy

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Maciej Dębosz, Anna Potaczek
W skrócie:Anna Potaczek i Maciej Dębosz prowadzą śledztwo w sprawie młodej kobiety, którą ktoś zastrzelił na obrzeżach miasta. Wszystko wskazuje na to, że dokonano na niej egzekucji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia policjanci z narażeniem życia tropią niebezpiecznych przestępców. Biorą udział w brawurowych pościgach i przygotowują sprytne prowokacje. Ich codzienna praca polega na oględzinach miejsc zbrodni i prowadzeniu wielogodzinnych żmudnych śledztw. Aby wydobyć zeznania od podejrzanych, uciekają się do specjalnych metod. Kryminalne zagadki rozwiązują komisarze: Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba, Anna Palka i Rafał Kopacz oraz Anna Potaczek i antyterrorysta Maciej Dębosz. Niejednokrotnie stykają się z okrucieństwem i wyrachowaniem ludzi.

W tym odcinku

Anna Potaczek i Maciej Dębosz prowadzą śledztwo w sprawie młodej kobiety, którą ktoś zastrzelił na obrzeżach miasta. Wszystko wskazuje na to, że dokonano na niej egzekucji. Partner ofiary nie chce współpracować z policją. Wkrótce mężczyzna ginie w podobnych okolicznościach, a zabójca porywa jego czteroletniego syna. W trakcie dochodzenia funkcjonariusze odkrywają, że ofiary były notowane, a zamordowany mężczyzna miał syna z kobietą, która niedawno uciekła z więzienia.

Występują (pokaż wszystkich)