W-11 - Wydział Śledczy: Butelka wódki (1042)

W-11 - Wydział Śledczy

odc. 1042: Butelka wódki

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Anna Potaczek, Maciej Dębosz, Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba
W skrócie:Anna Palka i Rafał Kopacz prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa mężczyzny w jego własnym domu. Policjanci podejrzewają motyw rabunkowy. Trop prowadzi do siostrzeńca ofiary...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia policjanci z narażeniem życia tropią niebezpiecznych przestępców. Biorą udział w brawurowych pościgach i przygotowują sprytne prowokacje. Ich codzienna praca polega na oględzinach miejsc zbrodni i prowadzeniu wielogodzinnych żmudnych śledztw. Aby wydobyć zeznania od podejrzanych, uciekają się do specjalnych metod. Kryminalne zagadki rozwiązują komisarze: Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba, Anna Palka i Rafał Kopacz oraz Anna Potaczek i antyterrorysta Maciej Dębosz. Niejednokrotnie stykają się z okrucieństwem i wyrachowaniem ludzi.

W tym odcinku

Anna Palka i Rafał Kopacz prowadzą śledztwo w sprawie brutalnego zabójstwa mężczyzny w jego własnym domu. Policjanci podejrzewają motyw rabunkowy. Trop prowadzi do siostrzeńca ofiary, który w dzień po zabójstwie próbował przekazać swojej dziewczynie dużą sumę pieniędzy. Dzięki odciskom pozostawionym na narzędziu zbrodni funkcjonariusze ustalają tożsamość sprawcy.

Występują (pokaż wszystkich)