W-11 - Wydział Śledczy: Bij mnie (1170)

W-11 - Wydział Śledczy

odc. 1170: Bij mnie

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Maciej Dębosz, Anna Potaczek
W skrócie:Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa piętnastolatki. Podejrzenia padają na brata dziewczyny, który ma problemy z narkotykami. Chłopak jednak nie przyznaje się do winy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdego dnia policjanci z narażeniem życia tropią niebezpiecznych przestępców. Biorą udział w brawurowych pościgach i przygotowują sprytne prowokacje. Ich codzienna praca polega na oględzinach miejsc zbrodni i prowadzeniu wielogodzinnych żmudnych śledztw. Aby wydobyć zeznania od podejrzanych, uciekają się do specjalnych metod. Kryminalne zagadki rozwiązują komisarze: Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba, Anna Palka i Rafał Kopacz oraz Anna Potaczek i antyterrorysta Maciej Dębosz. Niejednokrotnie stykają się z okrucieństwem i wyrachowaniem ludzi.

W tym odcinku

Anna Potaczek i Maciej Dębosz prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa piętnastolatki. Początkowo podejrzenia padają na brata dziewczyny, który ma problemy z narkotykami i potrafi zachowywać się agresywnie. Podczas przesłuchania chłopak utrzymuje, że siostra go okradła. W jego samochodzie policja natyka się na krwawe plamy i narkotyki. Mimo niezbitych dowodów chłopak nie przyznaje się do winy. W trakcie śledztwa funkcjonariusze dowiadują się, że nastolatka tuż przed śmiercią była szantażowana.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także