Vice: Korporacja zbrodni

(Vice)

FILM SENSACYJNY USA 2015   od 16 lat
Występują:Ambyr Childers, Thomas Jane, Bryan Greenberg, Bruce Willis
Reżyseria:Brian A Miller
W skrócie:Niedaleka przyszłość. Cyborg Kelly ulega awarii. Ucieka z korporacji, która oferuje swoim klientom spełnianie na żywo nawet najbardziej mrocznych fantazji. W ślad za nim rusza pościg.
Korporacja przyszłości, pozwalająca spełnić każdą najbardziej brutalną zachciankę przy wykorzystaniu androidów, kontra ostatni sprawiedliwi - policjant walczący z narastającą przemocą. Rutyna.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Niedaleka przyszłość. Alternatywą dla powszechnej wirtualnej rozrywki są miejsca, w których można spełnić na żywo nawet najbardziej mroczne fantazje. Bardziej zamożnym klientom usługę taką oferuje korporacja Vice, którą kieruje Julian (Bruce Willis). W ich zasięgu pozostają napady na banki, wyuzdany seks czy morderstwa, a dzięki temu, że w każdym scenariuszu główne role odgrywają kontrolowane całą dobę androidy, nikt nie ponosi odpowiedzialności za zbrodnie. Po każdej inscenizacji maszynom kasuje się pamięć i przywraca do użytkowania. Pewnego dnia jeden z cyborgów, Kelly (Ambyr Childers), ulega awarii, przez którą zachowuje wspomnienia. Ucieka z kompleksu z zamiarem zemsty na swoich oprawcach. W ślad za nią ruszają wysłannicy Juliana oraz policjant, Roy (Thomas Jane). Bruce Willis i Thomas Jane ("Wyposażony") w ciekawym thrillerze science fiction w reżyserii Briana A. Millera ("Martwy policjant", "Książę").

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także