V.I.P. (18)

V.I.P. (18)

(V.I.P. 3: A.I. Highrise)

serial sensacyjny USA 2000   od 12 lat
Występują:Pamela Anderson, Molly Culver, Shaun Baker, Natalie Raitano
W skrócie:V.I.P. zostają zatrudnieni przez Wilton Knight, szefa Trans Global Internet Finance, do przetestowania nowego systemu alarmowego w jednym z jego budynków. Sytuacja jednak się komplikuje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziewczyna z małego miasteczka zostaje szefem elitarnej firmy ochroniarskiej w Beverly Hills. Vallery Irons (Pamela Anderson) przyjeżdża do Południowej Karoliny i staje na czele profesjonalnej agencji - V.I.P. -Vallery Irons Protection. W codziennych zmaganiach w nowej pracy pomagają jej Tasha Dexter (Molly Culver) - doświadczona pani ochroniarz i były szpieg w jednej osobie, Quick Williams (Shaun Baker) - uzależniony od garniturów od Armaniego agencyjny ekspert w sprawach broni i jednocześnie obrońca Valerie, Nikki Franco (Natalie Raitano) - specjalistka od elektroniki i Kay Simmons (Leah Lail) - komputerowy geniusz, która organizuje wszystkim pracę. Pomocna w każdej sytuacji jest także najlepsza przyjaciółka Vallery - Maxine (Angelle Brooks).

W tym odcinku

V.I.P. zostają zatrudnieni przez Wilton Knight, szefa Trans Global Internet Finance, do przetestowania nowego systemu alarmowego w jednym z należących do niego budynków. W trakcie zadania Val, Quick, Kay i Dave, komputerowiec Wiltona Knighta, zostają uwięzieni w budynku razem ze złodziejami. Działający jak sztuczna inteligencja program, wymyślony przez Dave'a, umieszcza ich w pułapce a później próbuje zabić, ponieważ podejrzewa, że ich misją jest jego zniszczenie. Tasha, Nikki i Johnny próbują odzyskać samochód skradziony z parkingu w Foam, który służył do szmuglowania nielegalnej viagry z Meksyku do USA.

Występują (pokaż wszystkich)