Uzdrowisko: Salsa (19)

telenowela dokumentalna Polska 2020   od 12 lat
Występują:Artur Kocięcki, Małgorzata Sadowska, Aldona Orman, Magdalena Waligórska
Reżyseria:Piotr Konstantinow
W skrócie:Goście ośrodka, Helenka i Staszek, zbliżają się do siebie. Nieoczekiwanie kobieta zaczyna unikać swojego towarzysza. W końcu wyznaje mu, że nie chce być zdobyczą znanego w uzdrowisku uwodziciela.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie pracowników prywatnego ośrodka uzdrowiskowego, których losy przeplatają się z historiami pensjonariuszy sanatorium. Właścicielem ośrodka jest ortopeda Andrzej (Artur Kocięcki), który niegdyś prowadził go wraz ze swoją żoną. Kobieta zmarła jednak kilka lat temu z powodu nagłej choroby. Mężczyzna, chcąc utrzymać sanatorium, wynajął część pomieszczeń na gabinet dla chirurg plastycznej Adrianny (Aldona Orman). Lekarka w trakcie studiów medycznych miała romans z Andrzejem. Ogromnym wsparciem dla właściciela jest pielęgniarka Grażyna (Małgorzata Sadowska), która pomaga mu w prowadzeniu uzdrowiska.

W tym odcinku

Goście ośrodka, Helenka i Staszek, zbliżają się do siebie. Marzena postanawia im pomóc. Julek podczas dancingu dedykuje parze piosenkę. Po wspólnym tańcu kobieta jednak ucieka z sali, a potem zaczyna unikać swojego towarzysza. W końcu wyjaśnia mu, że słyszała o jego kolejnych romansach i nie chce być kolejną zdobyczą znanego w uzdrowisku uwodziciela. Następnego dnia Marzena mówi Helence, że Staszek postanowił skrócić swój pobyt i wrócić do domu. Starsza pani nie chce pozwolić, by odjechał bez pożegnania. Marzena i Julek rozpoczynają prowadzenie wspólnych zajęć. Okazują się one porażką. Pielęgniarka wpada na pomysł, by poprosić o pomoc Bożenę. Okazuje się to strzałem w dziesiątkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także