Usterka 12 (2/15)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Fachowcy mierzą się z wymianą stopnic. Pierwszy duet udowodni, jak cenna jest znajomość zasad BHP. Drugi specjalista tylko zmarnuje swoje siły i energię. Trzeciego fachowca zastanie na budowie noc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 11 lipca
za 5 dni
5:45 TTV

Opis

Kolejny sezon programu pokazującego pracę naszych rodzimych specjalistów od remontów. Ukryta kamera dokładnie śledzi przebieg pracy ekspertów od momentu ich przybycia na miejsce do zakończenia działań. Obserwowani specjaliści będą naprawiać, modernizować, przebudowywać, odnawiać, kleić, zalepiać, docinać i wykańczać. Ich zmagania ocenią Adam i Łukasz Milczowie oraz Agnieszka Musiał, którzy skomentują to, co zobaczą na ekranie. Ekstremalne wyzwania to ich specjalność.

W tym odcinku

Nadmorscy fachowcy mierzą się z wymianą stopnic. Zadanie jest dość skomplikowane, ponieważ schody są półokrągłe. Pierwszy duet udowodni, jak cenna jest znajomość zasad BHP, zwłaszcza gdy nie używa się jedynie prostych narzędzi. Drugi specjalista zmarnuje swoje siły i energię w bezsensowny sposób. Trzeci fachowiec, starej daty, nie przejmie się upływającym czasem i na budowie zastanie go noc.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także