Usta Usta (12)

Usta Usta

sezon 2 odc. 12

serial komediowy Polska 2010   od 12 lat
Występują:Magdalena Różczka, Paweł Wilczak, Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski
W skrócie:Nauczycielka Stasia mówi Kornatowskim o niepokojącym zachowaniu ich dziecka. Matka Piotrka chce go wspierać po wyjeździe Izy. Ingeruje w życie jego i Krzysztofa. Skrywa ona pewną tajemnicę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie sześciorga przyjaciół - Julii (Magdalena Różczka) i Adama (Paweł Wilczak), Agnieszki (Magdalena Popławska) i Krzysztofa (Marcin Perchuć) oraz Izy (Sonia Bohosiewicz) i Piotrka (Wojciech Mecwaldowski). Wszyscy odnaleźli partnera życiowego i zmagają się z codziennymi problemami. Mają różne stany cywilne, charaktery, plany i światopoglądy. Euforia miłosnych uniesień jest już za nimi i teraz muszą podejmować ważne decyzje w porozumieniu z ukochaną osobą. Przed Agnieszką i Krzyśkiem wielkie wyzwanie rodzicielskie - rodzą im się bliźniaczki. Iza i Piotrek Nowakowie będą musieli odbudować swoje życie po rozstaniu. Julia i Adam dojrzewają do decyzji o wspólnym dziecku.

W tym odcinku

Nauczycielka Stasia mówi Kornatowskim, że zachowanie ich dziecka jest niepokojące. Agnieszka i Krzysztof zauważają, że prace plastyczne synka są wyjątkowo smutne. Matka Piotrka chce go wspierać po wyjeździe Izy. Ingeruje w życie jego i Krzysztofa, który zdaje się być zadowolony z tej sytuacji. Kobieta skrywa pewną tajemnicę. Adam i Julia otrzymują pozytywną decyzję w sprawie adopcji. Mogą zaopiekować się 8-letnią córką narkomanki. Doświadczona przez los dziewczynka jest bardzo nieufna względem nich.

Występują (pokaż wszystkich)