Usta Usta (1)

Usta Usta

sezon 1 odc. 1

serial komediowy Polska 2010   od 12 lat
Występują:Magdalena Różczka, Paweł Wilczak, Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski
W skrócie:Adam i Julia, Iza i Piotrek oraz Agnieszka i Krzysztof są w różnych fazach związku. Euforia miłosnych uniesień jest już za nimi i teraz muszą podejmować różne ważne życiowe decyzje...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzy pary: Adam (Paweł Wilczak) i Julia (Magdalena Różczka), Iza (Sonia Bohosiewicz) i Piotrek (Wojciech Mecwaldowski) oraz Agnieszka (Magdalena Popławska) i Krzysztof (Marcin Perchuć) są w różnych fazach związku. Wszyscy odnaleźli partnera życiowego i zmagają się z codziennymi problemami. Mają różne stany cywilne, charaktery, plany i podejścia do moralności. Euforia miłosnych uniesień jest już za nimi i teraz muszą podejmować ważne decyzje w porozumieniu z ukochaną osobą... Produkcja powstała w oparciu o serial "Cold Feet" emitowany w Wielkiej Brytanii w latach 1997-2006.

W tym odcinku

Trzy pary: Adam i Julia, Iza i Piotrek oraz Agnieszka i Krzysztof są w różnych fazach związku. Wszyscy odnaleźli partnera życiowego i zmagają się z codziennymi problemami. Mają różne stany cywilne, charaktery, plany i podejścia do moralności. Euforia miłosnych uniesień jest już za nimi i teraz muszą podejmować ważne decyzje w porozumieniu z ukochaną osobą... 30-letni lekkoduch i podrywacz Adam Dawidzki poznaje Julię Hoffman. Jest nią zauroczony, gubi jednak jej numer telefonu. Dziewczyna za namową przyjaciółki, Agnieszki, sama się z nim kontaktuje i umawia na spotkanie. Ich pierwsza randka ma niestandardowy przebieg. Przyjaciele Adama, Iza i Piotrek Nowakowie, są małżeństwem i bez rezultatu starają się o dziecko. Ona żąda, by partner zrobił badania. Agnieszka próbuje przekonać męża Krzysztofa, by zgodził się zatrudnić nianię do opieki nad ich synkiem.

Występują (pokaż wszystkich)