×
Uroczysko (49)

Uroczysko (49)

serial kryminalny Polska 2023-2024   od 12 lat
Występują:Katarzyna Ucherska, Antoni Królikowski, Jakub Dąbrowski, Anna Iberszer
Reżyseria:Kamila Fidler
W skrócie:Agata zostaje porwana do luksusowego spa. Filip otrzymuje jaja i kiełbasę w ramach zachęty do wszczęcia dochodzenia w sprawie zabójstwa. Rodzina zmarłego potrzebuje pomocy w związku ze spadkiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

W tym odcinku

Wyszeptane nad łóżkiem chorego zaklęcie ma mu zaszkodzić. Zanim jednak sprawa zostanie zgłoszona do funkcjonariuszy, Agata zostaje porwana do luksusowego SPA. Filip dostaje podarunek w postaci wiejskich jajek i pęta kiełbasy. Wszystko po to, by zachęcić komisarza do wszczęcia dochodzenia w sprawie zabójstwa. Laura również nie zostanie z pustymi rękoma, oprócz ciała denata otrzyma spory słoik rosołu. Rodzina zmarłego potrzebuje pilnej pomocy, bo w grę wchodzi testament dotyczący sporego spadku.. Wilczewska będzie musiała przerwać swój romantyczny wypad.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także