Uroczysko (30)
| Występują: | Katarzyna Ucherska, Antoni Królikowski, Jakub Dąbrowski, Anna Iberszer |
|---|---|
| Reżyseria: | Kamila Fidler |
| W skrócie: | Pojawiają się kolejne wątki w śledztwie dotyczącym śmierci trenera woltyżerki. Podczas przeszukania mieszkania Agata znajduje dowód na morderstwo. Komisarze są o krok od aresztowania sprawcy. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.
W tym odcinku
Dochodzenie w sprawie tajemniczej śmierci trenera woltyżerki trwa i przynosi kolejne intrygujące wątki. Martyna nie wierzy w samobójstwo swojego chłopaka. Upiera się, że Grzegorza ktoś zabił. Agata, przeszukując mieszkanie, znajduje dowód na morderstwo w kelnerskim fartuchu. Komisarze są o krok od założenia kajdanek winnemu zabójstw dwóch mężczyzn. Muszą tylko dowiedzieć się jeszcze, co wspólnego ze sprawą ma mistrz poprawiania damskiej urody. Tymczasem Olek bezskutecznie adoruje Zuzę, a Michał radzi sobie w podobnej kwestii nadzwyczaj dobrze.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Katarzyna Ucherska
jako komisarz Agata Wilczewska -
Antoni Królikowski
jako komisarz Filip -
Jakub Dąbrowski
jako posterunkowy Olek -
Anna Iberszer
jako patolog Laura -
Przemysław Cypryański
jako ksiądz Marek -
Michał Milowicz
jako Krzysztof Kordas -
Kazik Mazur
jako Andrzej Wróbel -
Damian Kulec
-
Maciej Mikołajczyk
-
Klaudia Sokołowska
jako Luiza Kordas -
Julita Koper
jako posterunkowa Zuza -
Robert Gonera
jako Edward
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Kamila Fidler
reżyseria
Zobacz także
- Uroczysko (189) - serial kryminalny - poniedziałek, 27 października 20:00
- Uroczysko (190) - serial kryminalny - wtorek, 28 października 20:00
- Uroczysko (191) - serial kryminalny - środa, 29 października 20:00
- Uroczysko (192) - serial kryminalny - czwartek, 30 października 20:00
- Uroczysko (165) - serial kryminalny - niedziela, 2 listopada 17:55
- Uroczysko (166) - serial kryminalny - niedziela, 2 listopada 18:25
- Uroczysko (167) - serial kryminalny - niedziela, 2 listopada 18:55
- Uroczysko (168) - serial kryminalny - niedziela, 2 listopada 19:25
- Uroczysko (193) - serial kryminalny - poniedziałek, 3 listopada 20:00
- Uroczysko (194) - serial kryminalny - wtorek, 4 listopada 20:00