×
Uroczysko (10)

Uroczysko (10)

serial kryminalny Polska 2023-2024   od 12 lat
Występują:Katarzyna Ucherska, Antoni Królikowski, Jakub Dąbrowski, Anna Iberszer
Reżyseria:Kamila Fidler
W skrócie:Ziomecki omawia z patolożką eksperyment procesowy, któremu poddał się dla dobra śledztwa. Policjanci próbują ustalić, czy aktora zabiła kokaina, czy może ktoś, kto zazdrościł mu talentu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komisarz Agata Wilczewska (Katarzyna Ucherska) po burzliwym rozstaniu z narzeczonym wyjeżdża na drugi koniec Polski, gdzie chce zacząć nowe życie. Trafia do malowniczego Uroczyska, które pozornie wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Sielski zakątek okazuje się wyjątkowo burzliwym miejscem. Urok wypoczynkowej miejscowości przyciąga bowiem przyjezdnych z różnych stron kraju. Nad porządkiem czuwa tu młody zespół funkcjonariuszy z komisarzem Filipem Ziomeckim (Antoni Królikowski) na czele. Policyjny team tworzą posterunkowi Zuza (Julita Koper) i Olek (Jakub Dąbrowski) oraz patolog, doktor Laura (Anna Iberszer). Wilczewska i Ziomecki, choć różnią się jak ogień i woda, z czasem tworzą wyjątkowy duet, który jest niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

W tym odcinku

Ziomecki omawia z patolożką eksperyment procesowy, któremu poddał się dla dobra śledztwa. Policjanci próbują ustalić, czy aktora zabiła kokaina, czy może ktoś, kto zazdrościł mu talentu. Gdy ginie starsza kobieta i pocisk wystrzelony z rewolweru, dochodzenie nabiera rozpędu. Drewniana figurka Pinokia może pomóc załodze rozwiązać sprawę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także