Upadek: It's Always Darkest (3)

Upadek: It's Always Darkest (3)

(The Fall: It's Always Darkest)

serial kryminalny Wielka Brytania/USA 2014   od 16 lat
Występują:Gillian Anderson, Jamie Dornan, Bronagh Waugh, John Lynch
Reżyseria:Allan Cubitt
W skrócie:Gibson zarządza obserwację domu Spectora w nadziei, że sprawca się tam w końcu pojawi. Wychodzi na jaw, że mężczyzna był wcześniej przesłuchiwany, ale został zwolniony. To poważny błąd.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie ambitnej inspektor Stelli Gibson (Gillian Anderson), która bez reszty angażuje się w swoją pracę. Kobieta wciąż próbuje wytropić brutalnego seryjnego mordercę, Paula Spectora (Jamie Dornan). Nieobliczalny przestępca sieje postrach wśród mieszkańców Belfastu. Poszukiwania psychopaty prowadzone są na coraz większą skalę. Niestety, zabójca staje się coraz bardziej bezwzględny.

W tym odcinku

Gibson zarządza obserwację domu Spectora w nadziei, że sprawca się tam pojawi. Wychodzi na jaw, że mężczyzna był wcześniej przesłuchiwany, ale został zwolniony. To poważny błąd. Sally Ann i Katie ponownie mają złożyć swoje zeznania i kolejny raz poświadczają nieprawdę - żona, gdyż sądzi, że chodzi jedynie o romans, kochanka, by postąpić lojalnie wobec Paula. Spector postanawia jej to wynagrodzić i wciąga Katie w swój plan. Ponownie usiłuje sprowokować Gibson i dzwoni do agentki z telefonu zaginionej Rose. Następnie pod jej nieobecność zakrada się do pokoju hotelowego, w którym kobieta się zatrzymała. Wizytę nieproszonego gościa przerywa jednak nieoczekiwany powrót agentki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także