Unforgettable: Zapisane w pamięci 2 (9)

Unforgettable: Zapisane w pamięci 2 (9)

6.8/10

(Unforgettable 2: East of Islip)

serial kryminalny USA 2013
Występują:Poppy Montgomery, Dylan Walsh, Michael Gaston, Kevin Rankin
W skrócie:Ciało zamordowanego człowieka zostaje znalezione na brzegu w okolicy Southampton. Szef Carrie i Ala proponuje im spędzenie tam urlopu. Mają pomóc miejscowym organom ścigania ująć sprawcę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowy Jork. Była policjantka Carrie Wells (Poppy Montgomery) z powodu pewnej specyficznej choroby ma fenomenalną pamięć. Wykorzystuje tę umiejętność, rozwiązując różne zagadki kryminalne. W pierwszym odcinku kobieta spotyka Ala Burnsa (Dylan Walsh), dawnego kolegę detektywa, z którym była związana. Pomaga mu w schwytaniu sprawcy zbrodni, do której doszło w okolicy, w której mieszka Carrie. Niebawem kobieta zaczyna wspierać funkcjonariuszy wydziału zabójstw policji na nowojorskim Brooklynie, angażując się w kolejne śledztwa. Ma nadzieję, że dzięki temu lepiej pozna sprawę morderstwa z przeszłości, którego nie jest w stanie pamiętać. Ofiarą tej zbrodni padła jej siostra.

W tym odcinku

Ciało zamordowanego człowieka zostają znalezione na brzegu w okolicy Southampton. Szef Carrie i Ala proponuje im spędzenie tam płatnego urlopu. W tym czasie mają pomóc miejscowym organom ścigania ująć sprawcę tej zbrodni. Zabójca może mieć związek z seryjnym mordercą, który niedawno grasował w okolicy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)